skip to Main Content
TELEFON:+90 332 236 17 09 TELEFON:+90 505 487 34 89 E-MAIL:nizamosgb@gmail.com

NİZAM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ Konya da bulunan OSGB firmaları içinde, tehlike sınıfına bakılmaksızın tüm işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği ihtiyacı yanında, İlkyardımcı eğitimi, özel tahlil ve tetkikler, mühendislik gerektiren teknik ölçümler, danışmanlık ve özel eğitimler, tatbikatlar planlayarak firmaların ihtiyaçlarına yönelik uyumlu çalışma prensibi ile sektör içerisinde güvenle tercih edebileceğiniz % 100 işveren ve çalışan memnuniyeti sağlamayı hedef alan bir kurumdur. Önlemek Ödemekten Ucuzdur diyerek çalışan sağlığı her zaman önceliklidir prensibi ile işimize sahip çıkmaktayız.
Nizam Ortak Sağlık Güvenlik Birimi; Çok Tehlikeli, Tehlikeli ve Az Tehlikeli olarak üç gruba ayrılan iş sektörleri için, alanında yetkili sınıf ve eğitime sahip olan İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları ve Diğer Sağlık Personeli ile hizmet vermektedir.

Çalışma hayatında olan herkes, mesai saatleri içerisinde meslek gruplarına göre çeşitli iş kazaları ve meslek hastalıkları ile karşı karşıya kalır. Bir kısmı haberlere de yansıyan iş kazalarının can alıcı boyutlarda olabileceği hem işçi hem de işverenler tarafından bilinmektedir. İş kazalarına bağlı gelişebilecek olan yaralanma ve can kayıplarının engellenmesi için gerekli olan İş Güvenliği önlemlerinin alınmış olması hayati önem taşımaktadır.


Çalışma ortamı içerisinde iş güvenliğinin sağlanabilmesi, iş kazası risklerinin en düşük seviyeye indirilmesi mümkün olduğunca yok edilmesi için hem işveren hem de işçiler tarafından uygulanması gereken bazı önlemler söz konusudur. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığından aldığı yetki ile Nizam Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Konya ve çevresinde birçok işyerinin yardımına koşmaktadır.
Çalışma ortamlarında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili gerekli tüm önlemlerin alınmasına rağmen istenmeyen iş kazaları yaşanabilir. Yaşanabilecek birçok iş kazasında İlkyardım bilgisi hayat kurtarıcıdır. İlgili yönetmelik gereği işletmelerde tehlike sınıfına göre gerekli sayıda İlkyardımcı Personel bulunması için İlkyardım Eğitimi desteği tarafımızdan sağlanmaktadır.
Son yıllarda iş güvenliği konusunun çalışma hayatının içerisinde daha önemli bir yere sahip olması ile birlikte ilkyardım eğitimleri de önemsenmeye başlandı. İşyerinizde çalışan kişilere İlkyardım Eğitimi vermek ve çalışanları İlkyardım konusunda bilinçlendirmek için İlkyardım Eğitim Merkezi tarafından sunulan eğitim fırsatlarından faydalanabilir, çalışanlarınızın acil durumlarda ilkyardım uygulamasında bilgi ve becerilerini artırmak için yardımcı olmaktayız.

Back To Top